Clax Selecta 3ZP10 Az Köpüren Ana Yıkama Deterjanı 20 kg

Ürün Kodu : 7508415
Stok Durumu : Stoklarda Var
1.000,00 TL KDV
DAHİL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Clax Selecta, profesyonel çamaşırhaneler için özel olarak formüle edilmiş yüksek alkali bir ana yıkama deterjanıdır. Ürün, otomatik veya manuel dozajlama teknikleri ile kullanılabilmek üzere formüllendirilmiştir. Clax Selecta beyaz pamuklu ve polikoton çamaşırlarda kullanım için uygundur.Yumuşak ve orta sertlikteki sularda kullanılmak üzere formüle edilmiştir.

  Formülünde etkin bileşimli yüzey aktifler, su sertliği bağlayıcılar, grileşme ve korozyon önleyici maddeler ve alkali tuzlar içerir.Yüzey aktif maddelerin mükemmel karışımı sayesinde tanecikli kirlerin ve yağların çamaşırdan etkin bir şekilde uzaklaştırılıp yıkama suyunda askıda tutulmaları ve durulama sırasında kolayca çamaşırdan uzaklaştırılmaları mümkün olur. Formüldeki fosfat bazlı yapı suyun sertliğini giderir, deterjan partiküllerinin çökmesini ve grileşmeyi önler. Fosfatların yanı sıra çökelmeyi önleyici diğer maddeler de ürün içeriğinde yer almaktadır. Clax Selecta, aynı zamanda korozyon önleyici ve alkalinite arttırıcı görevler de gören silikatlarla formüle edilmiştir. Mamül, çamaşırda uzun ömürlü bir beyazlık sağlayan optik ağartıcılar içermektedir.

  Avantajları

  -Geniş bir aralıktaki leke ve kirleri çıkartmada mükemmel performans gösterir.

  -Kir parçacıklarının yıkama suyunda askıda kalmasını sağlar ve tekrar çökelmesini önleyerek çamaşırlarda grileşmeyi önler.

  -Uzun ömürlü bir beyazlık sağlar.

  -Makina parçalarının korozyona uğramasını engeller.

  Nasıl Kullanılır?

  Önerilen dozaj: Lütfen ambalaj torbası üzerindeki dozaj tablosunu referans alın. En iyi sonucu almak için: Yumuşak su kullanın.Polyester bazlı çamaşırları diğer çamaşırlardan ayırın ve ayrı yıkayın. Beyaz ve renkli çamaşırları ayırın. Çamaşırları kirlilik derecesine göre az kirli, orta kirli ve çok kirli olmak üzere gruplayın ve yıkamayı ayrı yapın.

  Teknik Bilgiler

  Görünüm: Beyaz, serbest akışkan toz 
  pH [1% çözelti]: 11.0 
  Yoğunluk [g/l]: 700

  Marka Bilgisi :
  Diversey
  Stok Kodu :
  7508415
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.