28'li Softcare Select Lux 2in1 Saç ve Vücut Şampuanı 310gr

Ürün Kodu : 7519457
Stok Durumu : Stoklarda Var
1.900,00 TL KDV
DAHİL
Ürünle İlgili Öne Çıkan Kampanyalar

{{CMP.TITLE}}

{{CMP.DESCRIPTION}}

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Yorumlar (0)
 • Ürün Tanımı

  SoftCare Select Lux 2in1, yumuşak bir saç ve vücut şampuanıdır. Ürün aynı zamanda, banyo köpüğü jeli olarak otel banyoları ile spor salonlarının ve fabrikaların duşlarında kullanılabilir. 

  Teknik Bilgiler / Veriler

  AÇIKLAMA
  SoftCare Select Lux 2in1, yumuşak bir saç ve vücut şampuanıdır. Ürün aynı zamanda, banyo köpüğü jeli olarak otel banyoları ile spor salonlarının ve fabrikaların duşlarında kullanılabilir.

  ÖZELLİKLERİ
  SoftCare Select Lux 2in1 yumuşak bir yüzey aktif madde karışımı, nemlendirici,saç bakım maddeleri sedef, parfüm ve koruyucu bazlıdır. Anyonik, amfoterik yüzey aktif sistem, yağlı kirlerin atılmasını, atılan kirlerin emülsifikasyonunu ve emülsiyonun stabilizasyonunu sağlar. Yumuşak deterjan karışımı, ürünün sık kullanıma uygun olmasını sağlar (ciltte iritasyon ve kuruma olmaz). Ek olarak nemlendiriciler cilt bakım etkisi gösterirken, içerikteki diğer maddeler saçın derecesinden bağımsız olarak çok köpük oluşturur. Kir tabakası bırakmadığı için, sonradan banyonun temizlenmesi de kolay olur. SoftCare Select Lux 2in1, genellikle otel banyoları ile spor salonları ve fabrikaların duşlarında kullanılır.

  ÜRÜN AVANTAJLARI
  Kusursuz temizleme performansı Yumuşak ve etkili ?2?si 1arada? ürün bol miktarda köpük oluşturur. Banyo köpüğü olarak kullanılabilir (kir tabakası oluşturmaz).

  KULLANIM TALİMATLARI
  Saç ve vücut şampuanı olarak kullanıldığında: ıslak saç ve cilde uygulayın ve yoğun bir köpük oluşturacak şekilde masaj yapın. İyice durulayın ve kurulayın. Banyo köpüğü olarak kullanıldığında: banyoya, doldurmadan önce bir kaç doz ekleyin.

  TEKNİK DATA
  Görünüş : Beyaz sedeşi parf. viskoz sıvı
  Yoğunluk [20°C]g/cm3 : 1.04
  Viskozite [mPa.s;25°C] : 2200
  pH [direkt] : 4.9

  Marka Bilgisi :
  Diversey
  Stok Kodu :
  7519457
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.